Anulowanie zamówienia

 

Możliwości odstąpienia od umowy:

  • Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny".  Klient  może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 60 dni od daty odebrania przesyłki. Zwracane produkty są przyjmowane na podstawie dokumentu zakupu i tylko w oryginalnym nienaruszonym opakowaniu, bez śladów użytkowania produktów.
  • W przypadku zrezygnowania z zamówionych produktów, klient jest zobowiązany niezwłocznie odesłać produkty, ze stosownym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy na adres: SamochodoweKosmetyki.pl sp. z o.o., ul. Sikorskiego 128, 05-080 Klaudyn.
  • Firma SamochodoweKosmetyki sp. z o.o. zobowiązuje się zwrócić pieniądze  w terminie, do 14 dni roboczych, na konto wskazane przez klienta. 
  • Zwrotom nie podlegają bezpłatne produkty reklamowe oraz próbki towaru.

Wzór odstąpienia od umowy

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Akceptuj